Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Amigos poza zasięgiem – podsumowanie VIII kolejki Belki

belka Odpowiednia perspektywa zmienia wszystko. Zaledwie dwie ekipy – Machina i Manhattan legitymują się lepszym bilansem w tym sezonie niż Amigos. Więc niezależnie od tego, kto, kiedy i z jakimi konsekwencjami przerwie zwycięską serię, rudzianie i tak będą mogli pozytywnie ocenić swoją przygodę z XXI edycją Belki.

W niedzielę okazało się, że również Silesia Mikołów nie stanowi poważnej konkurencji dla Amigos. Pierwsza piątka ,trzy kwarty systematycznie uciekała mikołowianom; w ostatniej mieliśmy do czynienia z typowym „run and gun” w wykonaniu obydwu ekip. Po serii 5 zwycięstw Silesia Mikołów wydawała się poważnym kandydatem do gry w barażach o playoff. Teraz, po kolejnych dwóch porażkach awans się oddala, choć nadal nie jest nierealny. Trzeba będzie jednak wygrać obydwa spotkania w kolejną niedzielę. Amigos niezagrożone na szczycie tabeli może już myśleć o taktyce na Zmarnowane Talenty.

KiS odprawił Respiratora. Poza zasięgiem rywali manewrował Mariusz Badnarek, a pozostali dorzucali swoje. KiS przed decydującym spotkaniem z Silesia Mikołów. Respirator w efekcie walkowera sprzed kilku tygodni zamyka tabelę.

Pierwsza wygrana w lidze całkiem nieźle wpłynęła też na Speed, ponieważ wyglądali lepiej niż zazwyczaj. Gdyby tylko nie ta feralna druga kwarta, przegrana 7 do 22, różnica mogłaby być dużo mniejsza. Szkoda, że akurat było to już ostatnie spotkanie w tym sezonie dla zawodników z Tajwanu. Czy możliwe było zwycięstwo? Chyba nie tego dnia. W składzie KMP tym razem nie zabrakło Macieja Balcerzaka, a zwłaszcza Michała Szulca, który przy okazji wykręcił olbrzymi eval.

Na koniec Reklamacyjny.pl, który również przemyślał ostatnie spotkanie i z Silesią Clinic zagrał o niebo lepiej. Na meczu pojawili się zaledwie w sześciu, ale każdy coś wnosił do gry i nie było statystów krzątających się po parkiecie bez celu. W obronie udało się wyeliminować wszystkich poza Bartłomiejem Boguckim. Reszta robiła dużo pożytecznych rzeczy, ale zwyczajnie brakowało punktów.

Za tydzień na Kosynierów ostatnie spotkania w grupie 9-17.

więcej na www.belka.bytom.pl

 

Przeszukaj serwis: