• 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Udany rewanż

hokej Hokeiści Polonii po niespodziewanej porażce u siebie z Naprzodem Janów 2:3, zrewanżowali się "katowiczanom" gromiąc ich 8:2. Już pierwsza tercja wczorajszego spotkania przesądziła o losach meczu. Po dwudziestu minutach było 6:0 dla Polonii.

Festiwal bramek na katowickim lodowisku rozpoczął Daniel Kukulski już w 2. minucie meczu. Kolejne bramki strzelali: Banaszczak, Owczarek, Vrana (2), Kukulski, Radwan oraz Strużyk. Dzięki zwycięstwu nasi hokeiści zachowali szansę na awans do finału play-off I ligi. Teraz muszą jednak wygrać decydujące spotkanie w Bytomiu.

Z kolei w sobotę (9 marca) o 19.30 w drugim finałowym meczu play-off PLHK zmierzą się nasze dziewczęta. W pierwszej potyczce uległy na wyjeździe Unii Oświęcim 3:4. Miejmy nadzieję, że w sobotni wieczór razem z naszymi hokeistkami po raz kolejny będziemy świętować tytuł Mistrzyń Polski.