Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Potrenuj z innymi

biegasz, pomagasz Ruszył program Honorowy Dawca Energii Fortum, realizowany pod patronatem Prezydent Miasta Zabrze oraz Prezydenta Miasta Bytomia. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców tych miast do biegania, a przez to pomocy potrzebującym dzieciom z regionu. Aby wziąć udział w programie wystarczy ściągnąć bezpłatną aplikację na smartfona. Podziel się z innymi dobrą energią!

W ramach programu można biegać indywidualnie. Jednak dla wszystkich, którzy potrzebują dodatkowej motywacji lub chcą spotykać się z innymi Honorowymi Dawcami Energii, firma Fortum zorganizowała treningi prowadzone przez profesjonalistów z Fundacji Biegam Bo Lubię. W naszym mieście odbywać się one będą w każdą sobotę od 9.30 do 10.30 w parku im. F.Kachla (zbiórka na Torkaciku). W trakcie bezpłatnych zajęć sportowych specjaliści określą indywidualne predyspozycje każdej z osób oraz podpowiedzą jak należy efektywnie biegać. Do wzięcia udziału w treningach zapraszamy wszystkich mieszkańców Bytomia.

Projekt Honorowy Dawca Energii Fortum, który trwać będzie do końca września 2013 roku, przeznaczony jest dla ludzi, którzy już biegają lub dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Można biegać o dowolnej porze, w dowolnym miejscu. Wystarczą dobre chęci, które z pewnością wzmocni charytatywny cel programu. W Bytomiu będzie to pomoc dla podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

Korzystając z aplikacji na telefon użytkownik widzi na ekranie prędkość, czas, odległość oraz przebiegniętą do tej chwili trasę, z zaznaczeniem miejsca, w którym obecnie się znajduje. Aplikacja posiada opcję publikacji danych dotyczących wybieganych kilometrów oraz związanej z tym ilości energii na portalu społecznościowym Facebook. Użytkownik ma dzięki temu możliwość stałego monitorowania swoich wyników oraz dzielenia się nimi z innymi.

Przeszukaj serwis: