Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Jaką wybrać szkołę?

Targi Kończysz w tym roku gimnazjum? A może niebawem zdajesz maturę? Przyjdź do Hali „Na Skarpie” i dowiedz się jakie masz przed sobą możliwości. Propozycje dla tegorocznych absolwentów gimnazjów poznamy 10 kwietnia. W kolejnym dniu zaprezentują się uczelnie wyższe i szkoły policealne.

Wybór dalszej drogi kształcenia to nie lada wyzwanie. Na tym etapie ważą się losy młodych ludzi, którzy za kilka lat wejdą na rynek pracy. W podjęciu tej trudnej decyzji pomogą im doradcy zawodowi oraz przedstawiciele bytomskiej Poradni Pedagogiczno - Psychologicznej. Na Targach Edukacyjnych zagoszczą też przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych i policealnych oraz wystawcy z ponad sześćdziesięciu uczelni wyższych.

Dzięki tej cyklicznej imprezie młodzi bytomianie patrzą w przyszłość z rozwagą. Wybierają kierunki i zawody, które zapewnią im lepszy start w dorosłe życie. Wiedzą też, jakie warunki muszą spełnić, by dostać się do wymarzonej szkoły. Targi Edukacyjne organizowane są nieprzerwanie od piętnastu lat, a zainteresowanych z każdym rokiem  przybywa.

Wystawcy zawitają do Hali „Na Skarpie" 10 i 11 kwietnia. Goście targów będą mogli odwiedzać ich stoiska od 9.00 do 14.00.

źródło: www.bytom.pl

Przeszukaj serwis: