Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Znad morza po puchar

Halowa Polska Długa podróż się opłaciła. Zawodnicy z nadmorskiego Sztutowa zwyciężyli w niedzielę Finały Ogólnopolskie „Halowej Polski” w kategorii +16. Turniej z udziałem 10 drużyn z całego kraju odbył się w „Hali na Skarpie”.

W zawodach organizowanych przez Stowarzyszenie Miłośników Sportu „Aktywni” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu wystartowały drużyny, który pokonały rywali w rozgrywkach na szczeblu regionalnym.

Zwycięzcy pozostawili konkurentów daleko z tyłu, wygrywając zdecydowanie wszystkie spotkania. W finale wyższość drużyny ze Sztutowa uznać musieli przedstawiciele Dolnośląskiego – ekipa z Dobromierza. Trzecie miejsce, po serii rzutów karnych przypadło drużynie z województwa podlaskiego. Gospodarze, czyli zespół Kolegium Sędziów z Bytomia, uplasowali się ostatecznie na miejscu 6.  

Indywidualne Nagodowy powędrowały do: Tomasza Serwecińskiego (najlepszy strzelec), Marcina Wolskiego (najlepszy bramkarz), Grzegorza Musika (najlepszy zawodnik), Kamil Kaczor (najładniejszy gol).

 Wśród gości na finałowym turnieju Halowej Polski znaleźli się: Andrzej Panek - Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Bytomia, Tomasz Kupijaj – członek Rady Miasta Bytomia, Marek Wilk - członek Rady Miasta Bytomia, Arkadiusz Grzywaczewski – Przewodniczący Wydziału Piłki Halowej – Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, Adam Stromidło – p.o. Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu.

Klasyfikacja końcowa:

1.Sztutowo

2.Dobromierz

3.Wysokie Mazowieckie

4.Bodzechów

5.Chełmiec

6.Bytom

7.Zduńska Wola

8.Lubartów

9.Stare Miasto

10.Sicienko

Przeszukaj serwis: