Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Prace nad 5 Bytomskim Półmaratonem wystartowały

Półmaraton Choć do momentu, gdy liczna rzesza sympatyków biegania z Polski i zagranicy stanie na starcie mamy jeszcze trochę czasu, praca nad 5 Bytomskim Półmaratonem nabiera rozpędu. I tak będzie do aż do 22 września, kiedy to spotkamy się obok ruin miechowickiego pałacu. Począwszy od dziś, o wszelkich nowościach, zmianach i sprawach organizacyjnych będziemy informować na naszej stronie internetowej (www.bytomskipolmaraton.pl) oraz za pośrednictwem profilu na facebooku.

Zapisy wystartowały! Każdy chętny do udziału w biegu może już dokonać zapisu. Wystarczy kliknąć zakładkę na stronie i wypełnić formularz. Kolejnym krokiem jest wpłata wpisowego na konto podane w regulaminie. Aktualizacja listy wpłat na stronie następować będzie co tydzień.

Wciąż trwają rozmowy ze sponsorami w kwestii nagrody głównej 5 Bytomskiego Półmaratonu. W najbliższych tygodniach ogłoszona zostanie informacja o samochodzie, jakim odjedzie zwycięzca konkursu.

Podobnie, jak w latach 2010, 2011 i 2012 trasa biegu wiedzie ulicami Miechowic. Ze względu na dużą ilość głosów pozytywnych, chwalących jej urozmaicenie i walory, czynimy starania, aby uzyskała ona oficjalny atest. Dzięki niemu wyniki uzyskane w trakcie Bytomskiego Półmaratonu będą w pełni wiarygodne i porównywalne.

Mimo, iż z dużym opóźnieniem, sezon na bieganie w końcu się rozpoczął,  więc wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w Biegu Konstytucji, który odbędzie się 3 maja na ulicach wokół Rynku w Bytomiu (dystanse:  1,2 i  5 km) . Na szczęśliwców czekają atrakcyjne nagrody:  rower górski i aparat fotograficzny. Więcej informacji na stronie www.osir.bytom.pl.  

We wszelkich sprawach związanych ze sprawami organizacyjnymi biegu oraz stronami internetowymi prosimy o kontakt z Arturem Żółtowskim () lub za pośrednictwem facebooka.

Do zobaczenia!

  • dofinansowanie

Przeszukaj serwis: