Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Aktywny Dzień Dziecka czyli sport i zabawa

aktywny dzień dziecka Moc sportowych atrakcji czekała na wszystkie dzieci, które w niedzielne południe pojawiły się na bytomskim Rynku. W ramach imprezy Aktywny Dzień Dziecka można było nie tylko sprawdzić się w różnorodnych konkurencjach, ale również pograć w piłkę z zawodnikami Polonii Bytom i poznać lwa Olimpioka.

Aby otrzymać pamiątkowy, imienny dyplom każdy uczestnik musiał wykonać 6 zadań. Wśród nich był m.in. slalom z piłką do Koszykówki, strzał na bramkę bronioną przez zawodnika Polonii Bytom, skoki na skakance czy wykonanie rysunku z motywem sportowym. Wykonane zadania wynagradzane były przez maskotkę, która częstowała małych sportowców cukierkami. Niemałe emocje budziły tez przeprowadzone co godzinę losowania, w trakcie których uczestnicy mieli szanse wygrać sprzęt sportowy i inne upominki. Gośćmi specjalnymi imprezy byli prezydent Bytomia Damian Bartyla oraz radny Tomasz Kupijaj.

Aktywny Dzień Dziecka to wspólna inicjatywa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomia oraz Stowarzyszenia SMS „Aktywni”, do której przyłączył się klub K.S. Polonia Bytom.

Szczególne podziękowania kierujemy również do związanych z bytomskim sportem sponsorów: Tomasza Kupijaja, Wiesława Kurnika oraz Michała Napierały. 

Przeszukaj serwis: