Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Nadchodzi weekend z "plażówką"

siatkówka plażowa Najbliższy, miejmy nadzieję, słoneczny weekend w naszym mieście należeć będzie do siatkarzy i siatkarek. Zapraszamy na Mistrzostwa Bytomia w Siatkówce Plażowej.

Na zgłoszenia dwuosobowych zespołów czekamy do piątku. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną () oraz telefoniczną (32 281-27-70 wew. 43). Przypominamy również o opłacie wpisowej w wysokości 10 zł.

Podobnie, jak w latach ubiegłych, miejscem rywalizacji będzie Miasteczko Sportowe ulokowane na terenie Pływalni Odkrytej przy ul. Wrocławskiej. W oczekiwaniu na spotkanie będzie można zatem korzystać z uroków tamtejszej „plaży”.

W sobotę swoje rozgrywki rozpoczynają kategorie mężczyzn. Weryfikacja rozpoczyna się o godz. 9.00. Godzinę później rozpoczną się rozgrywki. Finały mężczyzn rozegrane zostaną w niedzielę od 12.00. Natomiast niedzielny poranek należeć będzie do dziewczyn. Mecze tego dnia rozpoczną się po weryfikacji o 9.30. Podział wiekowy dla mężczyzn i kobiet jest identyczny: do 16 lat, 17-20 lat i Open. 

W tym roku gramy systemem brazylijskim do dwóch wygranych setów, każdy do 15. Pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii nagrodzone zostaną medalami oraz dodatkowymi upominkami. 

Przeszukaj serwis: