Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Mistrzostwa Bytomia w Siatkówce Plażowej - informacje

Plażówka Najbliższy weekend w Miasteczku Sportowym upłynie pod znakiem siatkówki plażowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami turnieju.

W sobotę kategorie męskie, a w niedzielę żeńskie od godz. 9.00 do 9.30 muszą potwierdzić obecność i dokonanie opłaty wpisowej (należy zabrać potwierdzenie dokonania przelewu) Będzie możliwość uregulowania zapłaty na miejscu, ale wzrośnie ona wówczas do 20 zł.

Rozgrywki prowadzone będą systemem brazylijskim, czyli do dwóch przegranych spotkań. Rozpoczynamy około godz. 9.30. Dokładna godzina niedzielnych finałów dla kategorii męskich podana zostanie w sobotę.

Lista zgłoszonych ekip:

 

Mężczyźni:

Do 16 lat

1. Czarek Ostróżka  i Marcin Mańkowski - RUMUŃSCY PRZEMYTNICY RZEŻUCHY

2. Adam Ardelli i Dominik Grzeszczak

 

17-20

1. Mateusz Miłkowski i Jan Buła - Pszypał

2. Rafał Bednarek i Daniel Marciniak - Wyrewolwerowani rewolwerowcy

3. Paweł Podlewski i Paweł Zawadzki  - KLUSECZKI

4. Tomasz Konicki i Patryk Rogocz – Progress

5. Adam Żak, Kamil Bajorek - Rachciachciach

6. Aleksander Mrzygłód  i Paweł Jodłowski - Stupri Terribilis

7. Kamil Judasz i Joachim Włodarski - 30 sekund do Matmy

8. Jakub Benisz i Patryk Kobyłecki

9. Kamil Królikowski i Karol Szumowski – MUKS Królikowski

10. Krystian Kruppa i Mateusz Mańkowski - ŚWIADOMI ZAGROŻENIA

 

OPEN

1. Tomasz Matusik i Marcin Mizera - 100 twarzy grzybiarzy

2. Adam Augustyniok i Darek Chamera – RedisBad

3. Wojciech Haratym i Piotr Siekierski

4. Szymon Kępka i Mateusz Franica

5. Piotr Kożuch i Miłosz Tokarski

6. Kamil Kruczkowski - Bartosz Słupny

7. Kamil Biela - Myszor Tomasz

8. Marek Buczek i Krzysztof Marzec – wczoraj zebrani

9. Michał Szumowski i Karol Szumowski  - SZUMY

10. Grzegorz Kot  i Piotr Płonka – MTS Kalety

11. Marek Kafka i Bartosz Łyczba

12. Łukasz Gębka/Tomasz Wojciechowski

 13 Grzegorz Miszewski/Patryk Pawlak

14. Dominik i Bartłomiej Błońscy

Kobiety

Do 16 lat

1. Aleksandra Klębowska i Iga Purtak - Coś mi chrupło

2. Joannę Pilśniak i Kornelię Kisiel

3. Natalia Piskorz i Klaudia Stachewicz

4. Karolina Nowrot i Klaudia Bajorek – Leniuszki

5. Klaudyna Krybunt i Paulina Babiarz

 

17-20

1. Patrycja Tomanek i Angelika Tomanek - Czaplowe

2. Klaudia Świstek i Martyna Piotrek - świnki Halinki

3. Magdalena Bałdyga  i Małgorzata Kozubek - SIEDZĘ NA KONIU

4. Aleksandra Wieczorek - Majka Szczepańska - Kwaśniok Team

5. Katrzyna Kocel , Paulina Bałtrukiewicz

6. Karolina Telesińska i Monika Garbaciak

7. Martyna Murdzek i Ola Potempa - Timon i Olo

 

OPEN

1. Patrycja Bubak, Agata Sowińska - PASEKSY

2. Paulina Włoczka, Paulina Kruppa - AH TEN FEJM

3. Magdalena Kaszuba i Katarzyna Wilczak – Płomień

4. Katarzyna Szczepańska i Luiza Skiba – Celebrytki

5. Agata Micho i Klaudia Kowolik – Amatorki

6. Niepokonalne

7. Aleksandra Guś i Monika Zozgórnik

Przeszukaj serwis: