Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Cross Wiosenny po raz XX

Cross Wiosenny Wielkie bieganie nadciąga. Już w piątek 21 czerwca uczniowie bytomskich szkół oraz sympatycy biegania spotkają się w Parku im. Franciszka Kachla, aby wystartować w jubileuszowej XX edycji Crossu Wiosennego.

Podobnie, jak w latach ubiegłych biuro zawodów, start i meta umieszczone będą na Psiej Polanie. Rozpoczęcie zapisów planowane jest na godz. 8.00. Pierwszy z czternastu biegów wystartuje o godz. 9.30. Kolejne, zgodnie z rozpiską umieszczoną w regulaminie. Dystans biegu uzależniony jest od kategorii wiekowej. I tak zadaniem najmłodszych będzie pokonanie pętli o długości 710 metrów. Z kolei kategorie open pobiegną już dwie pętle o łącznej długości 3600 m. W ramach biegów nr 12 i 14 odbędą się również Mistrzostwa Bytomia Nauczycieli w biegach przełajowych. Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymają medale i dyplomy. Osobno prowadzona będzie również klasyfikacja szkół.  

Zakończeniem imprezy będzie konkurs, w którym wezmą udział wszyscy uczestnicy zawodów. Nagrodą główną jest w tym roku rower górski ufundowany przez Centrum Kucharski Rowery, mieszczące się w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 149!

Zapraszamy do biegania 

regulamin

karty startowe

 

Przeszukaj serwis: