Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Silesian Skate Show – w niedzielę na rolki

silesian 2 Jeśli w sobotę skatepark będzie należeć do fanów deski, to w niedzielę rządzić będą sympatycy rolek. Na drugą tegoroczną odsłonę Silesian Skate Show zapraszamy w niedzielę 28 lipca od godz. 15.00.

Druga cześć zdążyła już przyzwyczaić swoją publiczność do niezwykle wysokiego poziomu i bardzo efektownych przejazdów.   Uczestnicy, wśród których nie zabrakło również gości z zagranicy, prezentują niezwykle dynamiczne przejazdy połączone z karkołomnymi ewolucjami, maksymalnie wykorzystując możliwości skateparku. Wszystko to odbywa się pod czujnym okiem sędziów ze Stowarzyszenia Green.

Zapisy zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, uruchomione zostaną na godzinę przed startem zawodów. Aby wziąć udział w zawodach należy wypełnić oświadczenie - nie przewidziano opłaty wpisowej. Na pierwszym etapie rywalizacja odbywać się będzie w efektownej formule jam – jednoczesnych przejazdów kilku zawodników. Najlepsi zakwalifikują się do rund kolejnych. Zwycięzcy zawodów otrzymają cenne nagrody. Zapraszamy!

regulamin zawodów

karty startowe (zawodnicy pełnoletni)

karty startowe (zawodnicy niepełnoletni)

 

Przeszukaj serwis: