Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Silesian Skate Show 2013

skatepark Najbliższy weekend upłynie pod znakiem niezłych widowisk w bytomskim Skateparku. Już w najbliższą sobotę zapraszamy na Silesian Skate Show, Part I: Skateboard. Dzień później, w niedzielę część druga: Inline.

Już po raz czwarty najlepsi deskorolkarze z regionu zjawią się na bytomskim skateparku, aby pokazać całą masę świetnych tricków i walczyć o zwycięstwo w zawodach Silesian Skate Show. Cześć pierwsza letniej imprezy odbędzie się w ramach „Weekendu na skateparku”, w sobotę 27 lipca, o godz. 12.00. 


Zapisy do zawodów rozpoczynamy o 11.30 w biurze zawodów na miejscu. Tradycyjnie już walka odbywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych: do 16 lat i powyżej. Jedynym warunkiem przystąpienia do rywalizacji jest wypełnienie oświadczenia (osoby niepełnoletnie winny posiadać oświadczenie wypełnione przez rodziców). Podobnie, jak w latach ubiegłych, opłaty wpisowej nie przewidziano. W zawodach głównych, jak i konkursach dodatkowych do zgarnięcia są wartościowe nagrody rzeczowe.

Jeśli w sobotę skatepark będzie należeć do fanów deski, to w niedzielę rządzić będą sympatycy rolek. Na drugą tegoroczną odsłonę Silesian Skate Show zapraszamy w niedzielę 28 lipca od godz. 15.00. 


Druga cześć zdążyła już przyzwyczaić swoją publiczność do niezwykle wysokiego poziomu i bardzo efektownych przejazdów. Uczestnicy, wśród których nie zabrakło również gości zza granicy, prezentują niezwykle dynamiczne przejazdy połączone z karkołomnymi ewolucjami, maksymalnie wykorzystując możliwości skateparku. Wszystko to odbywa się pod czujnym okiem sędziów ze Stowarzyszenia Green. Zapisy zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, uruchomione zostaną na godzinę przed startem zawodów. Aby wziąć udział w zawodach należy wypełnić oświadczenie - nie przewidziano opłaty wpisowej. Na pierwszym etapie rywalizacja odbywać się będzie w efektownej formule jam – jednoczesnych przejazdów kilku zawodników. Najlepsi zakwalifikują się do rund kolejnych. Zwycięzcy zawodów otrzymają cenne nagrody. Zapraszamy! 

Przeszukaj serwis: