Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Niedziela na rolkach

SSS 2 Druga część Silesian Skate Show nie zawodzi. Ponownie sympatycy rolek, zwłaszcza ci rywalizujący w kategorii Masters, postarali się niemałe widowisko.

Do zawodów wystartowało ponad 30 osób podzielonych na trzy kategorie: najmłodsi walczyli w grupie Junior, starsi w Senior, natomiast najbardziej zaawansowani zawodnicy, posiadający licencję oraz swoich sponsorów walczyli w ramach kategorii Masters.

Runda eliminacyjna to dwukrotny przejazd każdego zawodnika trwający nie dłużej niż 45 sekund. Do finału, w którym panowały podobne reguły, dostała się dokładnie połowa „stawki”.

Ostatecznie w kategorii junior nie miał sobie równych Eryk Pilch. Drugie miejsce zajął Mateusz Piłat, a trzecie - Robert Chmielowski. W grupie senior zwyciężył Karol Byrski, na drugim stopniu podium stanął Mateusz Nocuń, a na trzecim - Michał Kostrzyński. W najwyższej kategorii Masters jeździli już tylko profesjonaliści. Najlepszym z nich po efektownym i bezbłędnym przejeździe został Tomasz Przybylik, drugie miejsce zajął Łukasz Kazimierczak, a trzecie - ex aequo: Krystian Zarzeczny i Marcin Kopiec.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali nagrody od organizatorów zawodów – Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu oraz Stowarzyszenia „Green”.

Na kolejny weekend na Skateparku zapraszamy za rok.   

Przeszukaj serwis: