Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Jutro ruszamy z „Zumbą dla wszystkich”!

zumba Jutro na bytomskim Rynku rozpoczynamy sierpniowy maraton zumby! Codziennie od poniedziałku do piątku od 17.00 do 20.00 instruktorka fitness Kasia Szołtysik-Kaczmarek zaprasza na najpopularniejszą formę ruchu. Kto przyjdzie, nie będzie żałował. Endorfiny gwarantowane, a i zbędnych kilogramów tu i ówdzie może ubyć.

 Wakacyjne zajęcia zumby zorganizował Urząd Miejski w Bytomiu wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Bytomskim Przedsiębiorstwem Komunalnym. Synoptycy twierdzą, że w najbliższych dniach czekają nas upały, ale o wodę nie musicie się martwić - dostarczy ją na zajęcia BPK.

Codziennie będziemy pojawiać się z zumbą w innej części miasta. Wyjątkiem jest Rynek, gdzie będziemy tańczyć w każdy piątek sierpnia. W poniedziałek, 5 sierpnia zajęcia zumby będą w Parku Miejskim, we wtorek na Osiedlu Ziętka, w środę - w Szombierkach, a w czwartek w Miechowicach. W kolejny poniedziałek, 12 sierpnia, zajrzymy z zumbą do Łagiewnik, we wtorek - do Karbia, a w środę do Dolomitów Sportowej Doliny. W czwartek, 15 sierpnia, nieco odetchniemy - zajęć nie będzie. W piątek znowu wracamy na Rynek. 

19 sierpnia Kasia Szołtysik-Kaczmarek zaprasza na zumbę do Stolarzowic, we wtorek, 20 sierpnia - na osiedle Arki Bożka. W środę znów pojawimy się w Szombierkach, a w czwartek - w Rozbarku. 

Ostatni tydzień zumby w poniedziałek, 26 sierpnia, rozpocznie się w Stroszku. We wtorek zatańczymy w Bobrku, w środę w Miechowicach, a w czwartek - w Górnikach. 

Uwaga! Do Szombierek i Miechowic „Zumba dla wszystkich" dotrze dwukrotnie, ale nie w to samo miejsce. Patrzcie zatem uważnie na szczegółowy rozkład jazdy.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny.

Przeszukaj serwis: