Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Nie jeden, a dwa rowery

Wyscigi Wyścigi rowerowe przed nami. Bardzo dobra pogoda i niezwykle atrakcyjne nagrody gwarantują, że jutro w bytomskim parku nie zabraknie emocji.

Jak wiadomo, nagrodą główną w konkursie jest rower górski. Jednak okazało się, że to nie wszystko. Organizatorom wyścigów, czyli KMP Bytom oraz OSiR-owi udało się pozyskać kolejnych sponsorów. Dzięki temu w konkursie będzie można wygrać aż 2 rowery(!) oraz sprzęt elektroniczny. Aby zyskać szansę na wygraną wystarczy wystartować w zawodach i przejechać niezbyt długa trasę. 

Wyścigi rowerowe organizowane są w ramach kampanii „Żeby być, trzeba żyć”. Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane będą w dniu zawodów, od godz. 8.30 w biurze ulokowanym na tzw. psiej polanie za bytomskim Torkacikiem. Rywalizacja na trasie rozpocznie się o godz. 10.00.

Wyścigi to główne, choć nie jedyne wydarzenie imprezy. O godz. 9.00 w bytomskiej muszli koncertowej pojawi się ze specjalnym programem policyjna orkiestra. Nie zabraknie również pokazów samoobrony (godz. 13.00), a około godz. 15.00 przez zgromadzoną publicznością zaprezentuje się furgon profilaktyczno-edukacyjny. W trakcie zawodów będzie można również wziąć udział w konkursach i zabawach towarzyszących.

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Serdecznie zapraszamy! 

Przeszukaj serwis: