Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Mistrz Śląska wyłoniony

Orlik Polska Zespół Ryndorf z Rudy Śląskiej zwyciężył w Finałach Wojewódzkich rozgrywek Orlik Polska i wywalczył awans do turnieju ogólnopolskiego. W niedzielnej rywalizacji wzięło udział 8 zespołów z całego Śląska.

Drużyny podzielone zostały na dwie grupy. W grupie A bezkonkurencyjna okazała się ekipa– FC Profi M-Tec . Piłkarze z Pszczyny z kompletem punktów awansowali do półfinałów. Za ich plecami walkę o drugie miejsce wygrała bytomska Walhalla. Zdecydowanie mniej przejrzysta sytuacja wystąpiła w grupie B. Ostatecznie o awansie decydowała mała tabelka, a o kolejności - seria rzutów karnych.  Próbę nerwów lepiej zdali piłkarze Ryndorfa i to oni zmierzyli się w kolejnej rundzie z Walhallą. PHU Zygzak z kolei podejmował Profi M-Tec.

W półfinałach obyło się bez niespodzianek - zwyciężyli faworyci po rundzie grupowej. W finale, który zapowiadał się niezwykle interesująco, ostatecznie zabrakło wielkich emocji. Ryndorf nie dał szans FC Profi M-Tec, zwyciężając aż 5:1. Trzecie miejsce, po wycofaniu się PHU Zygzak przypadło gospodarzom.    

Wyniki

Przeszukaj serwis: