Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Piknik Rodzinny na pożegnanie lata

Armada Najwyższy czas pożegnać lato. W Bytomiu z tej okazji Armada organizuje pełen atrakcji Piknik Rodzinny. Nad imprezą patronat objął Prezydent Miasta Bytomia.

 Co czeka na tych, którzy w niedzielę 29 września pojawią się na terenie Srebrnych Stawów w Bytomiu Szombierkach? Piknik rozpocznie się na sportowo. Już o godz. 10.00 zmagania z trasą przełajową rozpoczną biegacze. Do wyboru będą 2 warianty – krótszy (ok. 1000m) oraz dłuższy wokół największego stawu (2300 m.)  Zapisy do biegu prowadzone będą w biurze zawodów na miejscu.

Finał części sportowej zaplanowano na godz. 12.00. Wtedy też przez zgromadzoną publicznością zaprezentuje się Orkiestra PSB. Również w południe rozpoczną się warsztaty robienia latawców połączone z konkursem dla uczniów szkół podstawowych oraz pokazami lotnictwa redukcyjnego.

Od 14 aż do końca trwania pikniku, czyli 18.00 będzie można jeszcze wziąć udział w Familiadzie, obejmującej konkursy i pokazy dla całych rodzin, oraz pobiesiadować przy muzyce zespołu Sound Machine.

Atrakcją specjalną będzie zaplanowany na godz. 16.00 występ narciarzy wodnych Klubu Sportowego Zefir.

Zapraszamy do wspólnego spędzenia ostatniej niedzieli września na Pikniku Rodzinnym!

 

Przeszukaj serwis: