Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Czas na tenis stołowy

Ping pong W kalendarzu imprez organizowanych przez OSiR Bytom utarło się już, że rok kończymy z tenisem stołowym. Na Mistrzostwa Bytomia w Tenisie Stołowym zapraszamy 13 grudnia do Hali na Skarpie.

Żaden fan tenisa stołowego nie może przepuścić takiej okazji. Tegoroczna edycja imprezy będzie bowiem wyjątkowa. Po raz pierwszy w naszym mieście uczestnicy turnieju amatorskiego będą mogli grać na nowych, w pełni profesjonalnych stołach użyczonych przez klub Carbo-Koks TTS Polonię Bytom.  

Zawody organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu oraz Miejski Szkolny Związek Sportowy odbędą się w formule znanej z lat poprzednich. Zaplanowane zostały dwie sesje. W porannej do zmagań przystąpią uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Szczegółowe informacje o zawodach w tych kategoriach udzielają nauczyciele w-f w szkołach.

Natomiast sesja wieczorna przeznaczona jest dla bardziej doświadczonych tenisistów stołowych. Kategoria Open rozpocznie swoje zmagania po godz. 17.00. Aby wystąpić w turnieju wystarczy wysłać swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, rok urodzenia, miasto) na adres lub zapisać się w biurze zawodów  na miejscu od 15.00 do 16.30.

Regulamin zawodów

Serdecznie zapraszamy! 

Przeszukaj serwis: